Justin Bieber: ” Kavga Çıkaran Biz Değildik”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Justin Bieber geçtiğimiz çarşamba günü Londra’da gittikleri gece klübünde çıkan kavgayla ilgili konuştu. Klüpte çıkan kavgaya kendisinin ve ekibinin neden olmadığını ama çıkan kargaşadan sorumlu tutulduklarını söyledi. Brit ödülleri sonrası gittikleri Tape gece klübünde parti yapan genç şarkıcı, birilerinin kendisi hakkında gece klübünde kavga çıkardığına dair iftira attıklarını söyledi. TMZ’nin haberine göre kavganın sebebi, Justin […]

Justin Bieber geçtiğimiz çarşamba günü Londra’da gittikleri gece klübünde çıkan kavgayla ilgili konuştu. Klüpte çıkan kavgaya kendisinin ve ekibinin neden olmadığını ama çıkan kargaşadan sorumlu tutulduklarını söyledi. Brit ödülleri sonrası gittikleri Tape gece klübünde parti yapan genç şarkıcı, birilerinin kendisi hakkında gece klübünde kavga çıkardığına dair iftira attıklarını söyledi.

TMZ’nin haberine göre kavganın sebebi, Justin Bieber için ayrılan VİP alana bir kişin kamerayla girerek Snap Chat yapmaya çalışmasının neden olduğu belirtildi. Klüp kuralları gereği kamera kullanımın yasak olduğu ve bu yüzden güvenliklerin ilgili kişye müdahelesinin kavgaya sebep olduğu açıklandı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir