Justin Bieber ve Zayn Malik Birlikte Turneye mi?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Pop-soul ve R&B müziğinin iki genç yıldızı Justin Bieber ve Zayn Malik birlikte turneye mi çıkıyor? Hollywoodlife’ın haberine göre ikili sosyal sorumluluk projesi için birlikte turne kararı aldığı haberleri geldi. Sosyal medyada ise hayranları hem twitter üzerinde hem facebook üzerinden haberin doğruluğuna dair ikiye bölündü.Uluslararası en iyi erkek ödülü alan Justin Bieber’a sorulan soruya cevap […]

Pop-soul ve R&B müziğinin iki genç yıldızı Justin Bieber ve Zayn Malik birlikte turneye mi çıkıyor? Hollywoodlife’ın haberine göre ikili sosyal sorumluluk projesi için birlikte turne kararı aldığı haberleri geldi.

Sosyal medyada ise hayranları hem twitter üzerinde hem facebook üzerinden haberin doğruluğuna dair ikiye bölündü.Uluslararası en iyi erkek ödülü alan Justin Bieber’a sorulan soruya cevap gelmedi.

Bring_Me_The_Horizon_Justin_Bieber_tour_poster

Bu haberin doğruluğu ne kadar şuan kesin bir bilgi yok ancak genç yıldızların hayranları bu habere oldukça heyecanlandı.Yanlış olsa bile bu ikilinin sosyal sorumluluk adı altında bir turneye çıkması hem kamuoyu tarafından hem de hayaranları tarafından takdirle karşılanacaktır.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir