Katy Perry ile Orlando Bloom Arasındaki Gerçek Ne?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Katty Perry ile Orlonda Bloom arasındaki gerçek ne? Sevgililer mi yoksa arkadaşlar mı? 31 yaşındaki teenage-dream şarkıcı Katy Perry ile 39 yaşındaki İngiliz ünlü aktör Orlando Bloom adeta vücutlarını sergiledi.Çiftin oldukça fit göründüğü karelerde elele dolaşan çift çok mutlu göründü. Hawaii de bir gösteri için bulunan ünlü aktöre Katy Perry de katıldı.Maui Grand Wailea Resort […]

Katty Perry ile Orlonda Bloom arasındaki gerçek ne? Sevgililer mi yoksa arkadaşlar mı?

31 yaşındaki teenage-dream şarkıcı Katy Perry ile 39 yaşındaki İngiliz ünlü aktör Orlando Bloom adeta vücutlarını sergiledi.Çiftin oldukça fit göründüğü karelerde elele dolaşan çift çok mutlu göründü.

katy perry orlando bloom

katy perry orlando bloom1

Hawaii de bir gösteri için bulunan ünlü aktöre Katy Perry de katıldı.Maui Grand Wailea Resort hotel de kalan çift restoranda yemek yedi.Doğa sporları yapıp helikopter ile ada turu yapan çiftin pozları bir hayli romantik karelere sahipti.

Katy Perry ve Orlando Bloom aslında şubat ayından beri beraberler.Birlikte graamy ödüllerine film galalarına gitmişlerdi.Bu karelerden sonra sanki cevab vermişler gibi bir sevgiliyiz diyorlar.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir