Leonardo Dicaprio Oscarını Kaybediyordu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Amerikalı ve ünlü aktör Leonardo Dicaprio oscarını kaybediyordu. Geçtiğimiz pazar 88.düzenlenen Oscar törenlerinde dile kolay beş defa aday olduktan sonra ”Diriliş” filmdeki performansıyla ”En iyi Oyuncu” ödülene layık görülmüştü.Ödül töreninin ardından Los Angles’daki ünlü bir mekanda arkadaşlarıyla başarısını kutlayan yıldız oyuncu, aldığı ödülü unuttu. Restoran çalışanı ödülünü uzattı Neyseki restoran çıkışında arabasına binen oscarlı yıldıza […]

Amerikalı ve ünlü aktör Leonardo Dicaprio oscarını kaybediyordu.

Geçtiğimiz pazar 88.düzenlenen Oscar törenlerinde dile kolay beş defa aday olduktan sonra ”Diriliş” filmdeki performansıyla ”En iyi Oyuncu” ödülene layık görülmüştü.Ödül töreninin ardından Los Angles’daki ünlü bir mekanda arkadaşlarıyla başarısını kutlayan yıldız oyuncu, aldığı ödülü unuttu.

caprio_5338

Restoran çalışanı ödülünü uzattı

leo_2988

Neyseki restoran çıkışında arabasına binen oscarlı yıldıza koşarak gelen biri göründü.Retoran çalışanı yıldız oyuncuya ödülünü vermiş oldu.Olay sosyal medya da günün konusu oldu.Oyuncunun hayranları twitter ve facebook üzerinden oyuncunun ödülü alması için seferber olmuştu.

oscar_9242

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir