Akon,Kesha ve Dr.Luke Hakkında Konuştu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Akon,Kesha ve Dr.Luke ile aralarındaki cinsel saldırı davası hakkında konuştu. Davadaki tarafların tutumlu bir görüş sergilemesi tavsiyesinde bulundu.Kesha’nın kariyenin artık bittiğini söyleyen Akon,bunun sadece cinsel saldırı davası olarak görülmesi gerektiğini söyledi.Müzik şirketinin Kesha ile aralarındaki sözleşmeden kaynaklanan çöküşün dava ile ilgisinin olmadığını belirterek ”Ben Kesha’yı kötülemiyorum.Onun kariyeri zaten bitti.” dedi. Kesha’nın narsist biri olduğunu da […]

Akon,Kesha ve Dr.Luke ile aralarındaki cinsel saldırı davası hakkında konuştu.

Davadaki tarafların tutumlu bir görüş sergilemesi tavsiyesinde bulundu.Kesha’nın kariyenin artık bittiğini söyleyen Akon,bunun sadece cinsel saldırı davası olarak görülmesi gerektiğini söyledi.Müzik şirketinin Kesha ile aralarındaki sözleşmeden kaynaklanan çöküşün dava ile ilgisinin olmadığını belirterek ”Ben Kesha’yı kötülemiyorum.Onun kariyeri zaten bitti.” dedi.

1745097732_4772308051001_dd9b6433a8d3e4691c2c4548fef77570-tmb1

Kesha’nın narsist biri olduğunu da söyleyen sanatçı”Onunla 2010 yılında bir parça yapacaktık.Fakat kendi egosu yüzünden bir türlü anlaşamadık.Tanrı onu şimdi cezalandırıyor.” açıklamalarında bulundu.

Daha önce Lady Gaga, Lorde, Kelly Clarkson, oyuncular Reese Witherspoon ve Anne Hathaway desteklerini ilk açıklayamışlardı.Taylor Swift ise Kesha’ya 250 bin dolar yardımda bulundu.Bazı prodüktörler ise yeni şarkılar yapma teklifi yapmıştı.

1 yorum yapıldı “1”

  1. Ceren dedi ki:

    İşte bu

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir