Justin Bieber’a Mesaj Yağmuru

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü yıldızın doğum günü olmasınedeniyle hayranları, Justin Bieber’a mesaj yağmuru yağdırdı. 1 Mart 1994 doğumlu olan dünyaca ünlü yıldız Justin Bieber doğum gününde tüm hayranlarından mesajlar ile karşılaştı.Capsler, mesajlar ve sosyal paylaşım sitelerinde adeta hayranları tarafından mesaj yağmuruna tutuldu.En çok ilgi çekici caps ise Justin Bieber’in Miley Cyrus’a benzetilmesiydi. Justin Bieber gelen mesajlar ile mutlu […]

Ünlü yıldızın doğum günü olmasınedeniyle hayranları, Justin Bieber’a mesaj yağmuru yağdırdı.

1 Mart 1994 doğumlu olan dünyaca ünlü yıldız Justin Bieber doğum gününde tüm hayranlarından mesajlar ile karşılaştı.Capsler, mesajlar ve sosyal paylaşım sitelerinde adeta hayranları tarafından mesaj yağmuruna tutuldu.En çok ilgi çekici caps ise Justin Bieber’in Miley Cyrus’a benzetilmesiydi.

Screen Shot 2016-03-02 at 1.49.19 PM

Justin Bieber gelen mesajlar ile mutlu olduğunu ve dünyanın dört bir yanından doğum gününün kutlanmasından oldukça mutlu olduğu bir önceki doğum gününde açıklamıştı. Bunun farkında olan hayranları ünlü yıldızı adeta mesaj yağmuruna tuttular.

Justin Bieber hayranları ve fanları gerek ülkemizde, gerek tüm dünyada sallantıya sebep oldu. 22 yaşına giren Bieber önümüzdeki aylarda Türkiye de konser vereceği biliniyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir