Miley Cyrus Alışverişte Ne Giydi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Miley Cyrus Alışverişte, ilginç kıyafetiyle alışveriş yaparken görüntülendi. Annesiyle alışverişe çıkan yıldız sanatçı instagram hesabından selfie pozlarını paylaştı. New York Soho’da annesi Tish Cyrus’la alışveriş yaparken görüntülenen genç şarkıcı, ispanyol paça kot denerken objektiflere takıldı. Miley için sıradan bir alış veriş olsada üzerine giydiği file body görenleri hayrete soktu. İç çamaşırı giymeden mağazada dolaşan ünlü […]

Miley Cyrus Alışverişte, ilginç kıyafetiyle alışveriş yaparken görüntülendi. Annesiyle alışverişe çıkan yıldız sanatçı instagram hesabından selfie pozlarını paylaştı. New York Soho’da annesi Tish Cyrus’la alışveriş yaparken görüntülenen genç şarkıcı, ispanyol paça kot denerken objektiflere takıldı.

Miley için sıradan bir alış veriş olsada üzerine giydiği file body görenleri hayrete soktu. İç çamaşırı giymeden mağazada dolaşan ünlü şarkıcı etrafına aldırış etmeden kıyafet seçerken annesi tarafından görüntülendi. Çekilen fotoğrafları sosyal medyada çok fazla yankı uynadırmasa da uzun süren suskunluğunu bozdu.

mileycyrusic

Balerin topuzu, makyajsız haliyle, ayna karşısında kıyafet deneyen Cyrus’un annesiyle neşeli sohbeti ve keyiflerinin yerinde olduğu gözden kaçmadı. Miley Cyrus’un bu tavrı akıllara yeni projelerin hazırlandığı getirdi.

1 yorum yapıldı “1”

  1. Ozan dedi ki:

    İşin b*kunu çıkarmış resmen!

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir