146 Milyon Dolarlık Aşk!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü şarkıcı Taylor Swift ve ünlü DJ Calvin Harris birlikte elele romantik şekilde görüntülendi. İki yıldız yoğun programlarından dolayı birlikta vakit geçirmek için fırsat buldu.Birlikte oldukça mutlu görünen ünlü çift Beverly Hill’de yemek yedi.Taylor Swift derin dekolteli siyah elbise giyerken , Calvin Harris deri mont ve daha spor kıyafetler tercih etti. Geçen ay Grammy de […]

Ünlü şarkıcı Taylor Swift ve ünlü DJ Calvin Harris birlikte elele romantik şekilde görüntülendi.

İki yıldız yoğun programlarından dolayı birlikta vakit geçirmek için fırsat buldu.Birlikte oldukça mutlu görünen ünlü çift Beverly Hill’de yemek yedi.Taylor Swift derin dekolteli siyah elbise giyerken , Calvin Harris deri mont ve daha spor kıyafetler tercih etti. Geçen ay Grammy de birarada olan çift geçtiğimiz hafta sonu ise Oscar törenlerinde birlikteydi.Ünlü DJ sevgilisinin yanından ayrılmıyor ve ona destek olmak için heryere peşinden gidiyor.4 yılda 12 sevgili değiştiren Calvin Harris bu sefer gerçekten bağlanmış durumda.

calvin-taylor

İki yıldızın bu uyumu daha önce açıklanan forbes dergisinde dünyanın en çok kazanan ünlü çiftleri listesinde liderliğe gelmişti.Gelirleri yılda 146 milyon doları aşan ikili, liderliği Beyonce ve Jay Z çiftinden aldı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir