Sam Smith ”Oscar’da Nefret Ettim”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Sam Smith Oscar Performansı Hakkında: “Oscar’da Nefret Ettim.İğrenç bir geceydi,utandım.Her saniyesinden nefret ettim” açıklamasında bulundu. 28 Şubat gecesi düzenlenen 2016 Oscar Ödülleri‘nde, En İyi Orijinal Şarkı ödülünü kazanan Writings On The Wall şarkısını söylemek için sahne alan genç şarkıcı Sam Smith, performansının ‘hayatının en kötü anı’ olduğunu açıkladı! Sam Smith Oscar Performansını izlemek için tıklayın […]

Sam Smith Oscar Performansı Hakkında: “Oscar’da Nefret Ettim.İğrenç bir geceydi,utandım.Her saniyesinden nefret ettim” açıklamasında bulundu.

28 Şubat gecesi düzenlenen 2016 Oscar Ödülleri‘nde, En İyi Orijinal Şarkı ödülünü kazanan Writings On The Wall şarkısını söylemek için sahne alan genç şarkıcı Sam Smith, performansının ‘hayatının en kötü anı’ olduğunu açıkladı!

Sam Smith Oscar Performansını izlemek için tıklayın
Sam-Smith-Oscar-649298

Geçtiğimiz aylarda şarkıyı söylemenin gerçekten zor olduğunu söylemiş olan Sam, törenin sahne arkasında BBC‘ye performansı hakkında neler düşündüğünü açıkladı ve şunları söyledi:

“Hayatımın en berbat anıydı. Şarkıcılığım korkunçtu. Her saniyesinden nefret ettim.“

Eleştirilerin Oscar’da odağı haline gelen genç sanatçı Writing’s on the Wall’u serinin 54 yıllık tarihinin en zayıf halkası olarak gösteriliyordu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir