Demi Lovato Eşcinseller İçin Sahnede!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü Şarkıcı Demi Lovato eşcinseller için sahnede olacak.Glaad Medya Ödüllerinde sahne alması beklenen yıldız sanatçıya bu teklifi eşcinsel haklarını savunduğu ve uzun uğraşlar verdiği için aldığını söyledi. Demi Lovato daha önce eşcinsellere birçok kez destek vermişti.Daha önce kamu spotunda boy götermiş ve eşcinsel haklarını savunduğunu onlarında yasal olarak evlenebileceğini ve bunu desteklediğini söylemişti.Dedesi de eşcinsel […]

Ünlü Şarkıcı Demi Lovato eşcinseller için sahnede olacak.Glaad Medya Ödüllerinde sahne alması beklenen yıldız sanatçıya bu teklifi eşcinsel haklarını savunduğu ve uzun uğraşlar verdiği için aldığını söyledi.

Demi Lovato Kendine Güven Pozları - 18

Demi Lovato daha önce eşcinsellere birçok kez destek vermişti.Daha önce kamu spotunda boy götermiş ve eşcinsel haklarını savunduğunu onlarında yasal olarak evlenebileceğini ve bunu desteklediğini söylemişti.Dedesi de eşcinsel olan ünlü yıldız, ”Eş cinsellik insanların elinde olan birşey değil bu bir cinsel hastalık” açıklamalarında bulundu.

Glaad Media Awards’da sahne alacagı için çok mutlu olduğunu söyleyen sanatçı eşcinsel evlilik her eyalette tanınmalı hatta her ülkede ama bunun için insanların bilimin ve hastalığın farkına varması lazım.

GLAAD Başkanı ve CEO’su Sarah Kate Ellis ise Demi Lovato için ” O her eşcinle protestoya destek verdi.Ondan başkasını secemezdik” dedi.Glaad Media Ödülleri 2 Nisanda Bevery Hills Los Angels’da yapılacak.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir