Lady Gaga Tecavüze Uğradığını İtiraf Etti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü müzisyen Lady Gaga, büyükannesi ve halasına Oscar gecesindeki performansına kadar tecavüze uğradığını söyleyemediğini, çünkü çok utandığını itiraf etti. Dünyaca ünlü şarkıcının Oscar töreninde gerçekten tacize uğramış 50 kişiyle birlikte gerçekleştirdiği performans halen konuşuluyor.2014 yılında bir röportajında 19’unda tecavüze uğradığını ve bu olayın hayatını tamamen değiştirdiğini açıklayan Lady Gaga, ailesine bu konuyu uzun zaman söyleyemediğini […]

Ünlü müzisyen Lady Gaga, büyükannesi ve halasına Oscar gecesindeki performansına kadar tecavüze uğradığını söyleyemediğini, çünkü çok utandığını itiraf etti.

LADY-GAGA

Dünyaca ünlü şarkıcının Oscar töreninde gerçekten tacize uğramış 50 kişiyle birlikte gerçekleştirdiği performans halen konuşuluyor.2014 yılında bir röportajında 19’unda tecavüze uğradığını ve bu olayın hayatını tamamen değiştirdiğini açıklayan Lady Gaga, ailesine bu konuyu uzun zaman söyleyemediğini itiraf etti.Gaga, Oscar töreninde gerçekten cinsel tacize maruz kalmış 50 kişiyle birlikte sahne aldı.

Oscar töreninde birlikte sahne aldığı gerçek mağdurlarla birlikte poz veren Gaga, ‘Siz olmasanız asla başaramazdım. Sizin için bu gece Lady Gaga olamadığım için üzgünüm. Gecelerle uyuyamadım ama anladım, ben size aidim’ dedi.Hatta Gaga’nın ailesinden büyükannesi ve halası, ünlü müzisyenin Oscar gecesindeki performansına kadar bu olayı bilmiyordu. 29 yaşındaki müzisyen sosyal medya hesaplarında, ‘Beni hemen ertesi gün şaşkınlık içinde aradılar çünkü onlara bir kazazede olduğumu söylememiştim’ dedi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir