Kim Kardashian Çıplak Pozuyla Yine Gündemde

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kim Kardashian çıplak paylaşımıyla olay yarattı İkinci bebeği Saint West’i dünyaya getirdikten sonra kendi standartlarına göre epeyce geri planda kalan Kim Kardashian, Instagram’da paylaştığı pozuyla gündeme geldi.35 yaşındaki Kardashian, banyoda bir aynanın önünde çektiği çırılçıplak pozuna “giyecek bir şeyiniz kalmadığını düşündüğünüzde” notuyla sayfasında yer verdi.Kardashian’ın bu pozu sadece bir saat içinde 252 bin beğeni aldı. […]

Kim Kardashian çıplak paylaşımıyla olay yarattı

İkinci bebeği Saint West’i dünyaya getirdikten sonra kendi standartlarına göre epeyce geri planda kalan Kim Kardashian, Instagram’da paylaştığı pozuyla gündeme geldi.35 yaşındaki Kardashian, banyoda bir aynanın önünde çektiği çırılçıplak pozuna “giyecek bir şeyiniz kalmadığını düşündüğünüzde” notuyla sayfasında yer verdi.Kardashian’ın bu pozu sadece bir saat içinde 252 bin beğeni aldı.

Cc7lKbAWoAALCuO

Ünlü yıldızın pozu 38 bine yakın kişi tarafından da yorumlandı.Kanye West ile olan evliliğinden North adında bir kızı ve Saint adını verdiği bir oğlu olan Kim Kardashian‘ın pozu büyük tartışmalara da yol açtı.Skandallar kraliçesi Kim Kardashian uzun süren sessizliğini bozdu. Oğlu Saint’i doğurduktan sonra pek fazla ortalarda görülmeyen Kim Kardashian sosyal medya hesabından paylaştığı cesur fotoğrafı ile yeniden gündemi meşgul etmeyi başardı. Yeniden sarışın olduğu gözlenen ünlü reality show yıldızı bu fotoğrafı ile uzun süredir ortalarda görünmemesinin acısını çıkarır gibiydi. İkinci doğumu ardından aldığı kilolarla dikkat çeken ve bu nedenle piyasalardan uzak kalan yıldız, çıplak vücudunun siyah bantla kapıtılmış kısımlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Çıplak fotoğrafının altına “Giyecek hiçbir şey bulamadığım da ben” notunu düşen yıldız, fotoğrafına beğeni ve yorum yağdı. Kanye West ile olan evliliğinden North adında bir kızı ve Saint adını verdiği bir oğlu olan Kim Kardashian’ın tartışmalara neden olan bu pozu bir saat içerisinde 252 bin beğeni aldı ve 38 bine yakın kişi tarafından da yorumlandı.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir