Miley Cyrus Endişe Duyuyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Miley Cyrus Donald Trump’ın başkanlık adaylığından ve aşırı sağcı söylemlerinden endişe ettiğini söyledi. Donald Trump ABD başkanlığı için adaylığını koymuş ve müslümanlara yönelik yaptırımlarını açıklamıştı.Göçmenlere yönelikte insanlık dışı öneriler sunacağı da planları arasında olan başkan adayına bir tepki de Miley Cyrus’dan geldi.”Eğer Donald Trump ABD başkanı olursa ben ve çevrem bu ülkeyi terketmeye hazırız.”dedi. Bazı […]

Miley Cyrus Donald Trump’ın başkanlık adaylığından ve aşırı sağcı söylemlerinden endişe ettiğini söyledi.

Donald Trump ABD başkanlığı için adaylığını koymuş ve müslümanlara yönelik yaptırımlarını açıklamıştı.Göçmenlere yönelikte insanlık dışı öneriler sunacağı da planları arasında olan başkan adayına bir tepki de Miley Cyrus’dan geldi.”Eğer Donald Trump ABD başkanı olursa ben ve çevrem bu ülkeyi terketmeye hazırız.”dedi. Bazı ünlü yıldızlarda sanatçıya destek verdi.Gidecekleri yerleri bile belli olan sanatçıların aklına ilk gelen ülke Kanada.

Irkçı söylemlerinden rahatsız olan yıldızlar sosyal medyadan tepki gösterdi.Cyrus bu tepkisini insatgaram hesabından da gösterdi.Ayrıca Rebecca Francis’e de avladığı hayvanları fotoğraflayan ve vahşice poz veren Francis’e de tepki gösterdi.

Screen Shot 2016-03-07 at 12.18.51 PM

Samuel L Jackson’da genç yıldıza destek verdi.Trump başkan olursa Amerika’da Beyazlar ve Siyahlar arasında tartışmalar kavgalar ve hatta iç savaş çıkabilir dedi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir