Shakira’nın Zootopia Şarkısı Yayınlandı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Shakira‘nın Zootopia animasyon filmi için seslendirdiği Try Everything şarkısının klibi yayınlandı. Sia Furler’in, Mikkel Storleer Eriksen ve Tor Erik Hermansen ortaklaşa yazdığı Shakira’nın seslendirdiği şarkıcının klibinde de filmden kareler ve Shakira’nın stüdyo kayıtlarından görüntüler yer aldı. Klibi buradan izleyebilirsiniz Animasyon filminde ünlü şarkıcı Shakira bir ceylan olan Gazelle karakterine ses verdi. Kolombiyalı şarkıcı ayrıca film […]

Shakira‘nın Zootopia animasyon filmi için seslendirdiği Try Everything şarkısının klibi yayınlandı. Sia Furler’in, Mikkel Storleer Eriksen ve Tor Erik Hermansen ortaklaşa yazdığı Shakira’nın seslendirdiği şarkıcının klibinde de filmden kareler ve Shakira’nın stüdyo kayıtlarından görüntüler yer aldı.

Klibi buradan izleyebilirsiniz

Animasyon filminde ünlü şarkıcı Shakira bir ceylan olan Gazelle karakterine ses verdi. Kolombiyalı şarkıcı ayrıca film için hazırlanan şarkıları da okudu: “Projeye aşık oldum. Filmdeki karakterlere aşık oldum. Çok iyi düşünülmüşler. Senaryo çok akıllıca yazılmış. Filmin konusu çok orijinal ve filmdeki her detay beni çekti ve en başından itibaren ekiple aramda kimyasal bir bağ kuruldu.”

Byron Howard, Rich Moore’un yaptığı senaryosunu ise  Jared Bush ve Phil Johnston’ın ortaklaşa yazadığı Disney yapımı film Türkiye’de 4 Mart Cuma günü vizyona girdi.

Bu video Adobe Flash Player’ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.


Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir