Swift ve Harris Yıldönümü Kutladı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Taylor Swift ve Calvin Harris Yıldönümü Kutladı! Resmen 1 yılı dolduran ünlü çift oldukça mutlu görüntülendi. 32 yaşındaki müzik yapımcısı Snapchatten mutluluklarını pasta keserek paylaştı.Pasta üzerinde birinci yılımızı doldurduk yazan ve kalpli süsler bulunan pastayı sosylam medya üzerinden paylaştı.Mesaj yazmayı da unutmayan ünlü çift kendileriyle uğraşanlara da mesaj verdi. ”Birinci yılımız bitti.Çok mutluyuz pastamız çok […]

Taylor Swift ve Calvin Harris Yıldönümü Kutladı! Resmen 1 yılı dolduran ünlü çift oldukça mutlu görüntülendi.

32 yaşındaki müzik yapımcısı Snapchatten mutluluklarını pasta keserek paylaştı.Pasta üzerinde birinci yılımızı doldurduk yazan ve kalpli süsler bulunan pastayı sosylam medya üzerinden paylaştı.Mesaj yazmayı da unutmayan ünlü çift kendileriyle uğraşanlara da mesaj verdi. ”Birinci yılımız bitti.Çok mutluyuz pastamız çok güzel bu kalpler harika” dediler.

425_calvin_harris_taylor_swift_cake_snapchat

 

Birkaç saat sonra ise güzel yıldız hesabından altın kolye paylaştı.Madalyona benzeyen kolye antika tarza bir parça olarak yorumlandı.Swift ”Bu Çok Tatlı” diyerek mutluluğunu hayranlarıyla paylaştı.

Screen Shot 2016-03-07 at 11.48.04 AM

 

Ünlü DJ sevgilisinin yanından ayrılmıyor ve ona destek olmak için heryere peşinden gidiyor.4 yılda 12 sevgili değiştiren Calvin Harris bu sefer gerçekten bağlanmış durumda.İki yıldızın bu uyumu daha önce açıklanan forbes dergisinde dünyanın en çok kazanan ünlü çiftleri listesinde liderliğe gelmişti.Gelirleri yılda 146 milyon doları aşan ikili, liderliği Beyonce ve Jay Z çiftinden aldı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir