Adele Fanatik Hayranlarıyla Sahnede!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Adele İki Büyük Hayranıyla Sahnede! Geçtiğimiz Cumartesi günü İrlanda’nın başkenti Dublin 3Arena’da Ronan Scolard ve Glenn Murphy ile birlikte binlerce kişi önünde sahne aldı. Ronan Scolard ve Gleen Murphy ile müthiş bir performan sergileyen ünlü yıldız dinleyenlere müzik ziyafeti sundu.Akustik piyano eşliğinde söyleyenen şarkılarda hayranları duygu seli yaşadı. Adele ”Burada olmaktan çok mutluyum burası çok güzel […]

Adele İki Büyük Hayranıyla Sahnede! Geçtiğimiz Cumartesi günü İrlanda’nın başkenti Dublin 3Arena’da Ronan Scolard ve Glenn Murphy ile birlikte binlerce kişi önünde sahne aldı.

513144000

Ronan Scolard ve Gleen Murphy ile müthiş bir performan sergileyen ünlü yıldız dinleyenlere müzik ziyafeti sundu.Akustik piyano eşliğinde söyleyenen şarkılarda hayranları duygu seli yaşadı. Adele ”Burada olmaktan çok mutluyum burası çok güzel İrlanda muhteşem bir ülke sahne muhteşem Dublin harika dedi.

maxresdefault (1)

 

Daha önce Ronan Scolard ve Gleen Murphy ikilisi video paylaşım siteleri üzerinden  viral videolarak yayınlayıp sanatçının parçalarına coverlar yaparak bir anda üne kavuşmuştu.Bu iki büyük hayranın daveti üzerinde ünlü yıldız İrlanda Dublin’e gelerek performans sergiledi.Dinleyiciler ise bu üçlü performansa tam not verdi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir