Ariana Grande’nin Yeni Albümü Bu Hafta Çıkıyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Yıldız sanatçı Ariana Grande’nin yeni albümü olan ”Dangerous Woman”  bu hafta raflarda yerini alacak. Yeni albümün bu hafta Cuma günü çıkması planlanıyor.Sosyal medyadan takip eden hayranları oldukça heyecanlı bekleyişe geçti.Tweetır’dan hayranlarına da teşekkür eden Ariana Grande şöyle dedi: “Bana gösterdiğiniz ilgiden çok memunum bu kadar sevdiğiniz için teşekkür ederim,” diye mesajını attığı tweet ile duyurdu. […]

Yıldız sanatçı Ariana Grande’nin yeni albümü olan ”Dangerous Woman”  bu hafta raflarda yerini alacak.

ariana_grande_hbr_928189381.jpg

Yeni albümün bu hafta Cuma günü çıkması planlanıyor.Sosyal medyadan takip eden hayranları oldukça heyecanlı bekleyişe geçti.Tweetır’dan hayranlarına da teşekkür eden Ariana Grande şöyle dedi:

“Bana gösterdiğiniz ilgiden çok memunum bu kadar sevdiğiniz için teşekkür ederim,” diye mesajını attığı tweet ile duyurdu.

ariana-grande-hed-2014

Sonsuza kadar müzik yapmak ve paylaşmak istediğini söyleyen şarkıcı. “Her şeyi duymak için gerçekten sabırsızlanıyorum” diye belirtti.Geçen hafta yayınlanan“Something ‘bout you/Makes me şarkılarının sözleri dahi çıkmadan yoğun ilgi görmüştü.

22 yaşındaki genç şarkıcı albümünü geçtiğimiz haftalarda snapchatten tshirtü üzerinde ”Dangerous Woman” yazısıyla göstermişti.Enstrumantal parçalarında olacağı söyleyenen albüm 5 parça ve cover şeklinde yayınlanacak

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir