One Direction Grubu Üyesi Fena Yakalandı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

One Direction Grubu Üyesi West, tuvaletini yaparken fena yakalandı. Grubun üyesi Niall Horan West, Hollywood’ta bir gece kulübünden evine gitmek üzere ayrıldıktan sonra duvar dibinde tuvaletini yaparken kameralara yakalandı.Dünya genelinde milyonlarca hayranı olan müzik grubu One Direciton’ın dört üyesinden biri olan İrlanda’lı Niall Horan West, Hollywood’ta bir gece kulübünden evine gitmek üzere ayrıldıktan kısa bir […]

One Direction Grubu Üyesi West, tuvaletini yaparken fena yakalandı.

one-direction-grubu-uyesi-west-tuvaletini-8233108_5202_m

Grubun üyesi Niall Horan West, Hollywood’ta bir gece kulübünden evine gitmek üzere ayrıldıktan sonra duvar dibinde tuvaletini yaparken kameralara yakalandı.Dünya genelinde milyonlarca hayranı olan müzik grubu One Direciton’ın dört üyesinden biri olan İrlanda’lı Niall Horan West, Hollywood’ta bir gece kulübünden evine gitmek üzere ayrıldıktan kısa bir süre sonra duvar dibinde tuvaletini yaparken görüntülendi.

one-direction-grubu-uyesi-west-tuvaletini-8233108_8750_m

Otopark köşesinde tuvaletini yapan super star, arkadaşları ile eğlendiği gece kulubünden çıkarken gayet mutlu ve rahatlamış görünüyordu. Süper starın tuvaletini yaptığı sıradan çekilen fotoğrafları  Twitter’da kısa süre içinde binlerce kez paylaşıldı ve hayranları bu hareketi oldukça sevimli buldu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir