Rihanna Nereye Bakıyor?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Rihanna Nereye Bakıyor? Şu sıralar Work isimli çıkardığı klibiyle konuşulan başarılı şarkıcı Rihanna 6 Mart Pazar günü yakın arkadaşı Melissa ile birlikte Los Angeles’ta ki Staples Center’da düzenlenen Lakers – Golden State maçında görüntülendi.  112-95 skoruyla maçın galibi Lakers oldu. 28 yaşındaki yıldız ayrıca stüdyoya girerken karşılaştığı hayranlarını kırmadı ve onlarla fotoğraf çektirdi. Yalnız maçtan sonra […]

Rihanna Nereye Bakıyor? Şu sıralar Work isimli çıkardığı klibiyle konuşulan başarılı şarkıcı Rihanna 6 Mart Pazar günü yakın arkadaşı Melissa ile birlikte Los Angeles’ta ki Staples Center’da düzenlenen Lakers – Golden State maçında görüntülendi.  112-95 skoruyla maçın galibi Lakers oldu. 28 yaşındaki yıldız ayrıca stüdyoya girerken karşılaştığı hayranlarını kırmadı ve onlarla fotoğraf çektirdi.

Yalnız maçtan sonra oynanan basketboldan çok yıldız sanatçının verdiği bir poz dikkatlerden kaçmadı.Maçtan sonra fotoğrafı yorumlayan magazinciler ve hayranlar ”Rihanna sizce neye bakıyor”? gibi sorular yöneltildi.

Golden State Warriors oyuncusu Stephen Curry’e dikkatli bir şekilde izleyen Rihanna kameralara öyle bir poz verdi ki kimse nereye baktığını anlayamadı.Kimileri yıldız basketçiye kimileri bacağına kimileri ise ayakkabısını güzel bulduğu için baktığı görüşünde.

steph-shoes-1457372771 harrison-shoes-1457372766

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir