Zayn Malik’in İkizi Mi Var?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Eski One Direction üyesi Zayn Malik’in İkizi mi var? Bugünlerde  genç sanatçıyla ilgili sorulan soru oldukça yoğun merak uyandırdı. Kosavalı bir model olan Flamur Ukshini genç sanatçıya oldukça benziyor.Hayranları tarafından kaçmayan bu benzerlik sosyal medya da yoğun olarak ikilin fotoğraflarını birleştirip paylaşıma sunuluyor. Flamur Ukshini de instagram hesabından  ünlü sanatçıyla yüzünü birleştirerek fotoğraflar paylaştı.Takipçleri tarafından oldukça beğeni […]

Eski One Direction üyesi Zayn Malik’in İkizi mi var? Bugünlerde  genç sanatçıyla ilgili sorulan soru oldukça yoğun merak uyandırdı.

Screen Shot 2016-03-08 at 10.41.03 AM

Kosavalı bir model olan Flamur Ukshini genç sanatçıya oldukça benziyor.Hayranları tarafından kaçmayan bu benzerlik sosyal medya da yoğun olarak ikilin fotoğraflarını birleştirip paylaşıma sunuluyor. Flamur Ukshini de instagram hesabından  ünlü sanatçıyla yüzünü birleştirerek fotoğraflar paylaştı.Takipçleri tarafından oldukça beğeni aldı ve şaşkınlık yarattı.

Screen Shot 2016-03-08 at 10.44.06 AM

Kimin kim olduğunu bu fotoğrafa bakarak söylemek gerçekten zor.Sevgilisi olan Hollandalı model’de fotoğraftan sevgilisini ayıramadı belkide karşı karşıya gelseler modeli alıp gidecek.Hayranları da Gigi Hadid ile biraz dalga geçti.”İkisini yanyana koy bu kız ayıramaz” gibi yorumlarda bunuldu.Daha önce ünlü hollandalı model Gigi Hadid ile arkadaş olduklarını açıklamış daha sonra sevgili olduklarını itiraf etmişlerdi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir