Demi Lovato’nun Dövmesine Sansür Geldi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Demi Lovato’nun Dövmesi Türkiye’de Sansürlendi. Ünlü yıldızın tanıtım yüzü olarak yer aldığı Skechers markasının ayakkabı afişlerine şu günlerde birçok yerde rastlamak mümkün. Bu durum Demi Lovato hayranlarını sevindirse de genç şarkıcıyı yakın takip eden hayranların gözünden bir detay kaçmadı. 23 yaşındaki şarkıcının sağ kolunda yer alan haç dövmesine yeni şekiller eklenerek haç işareti sansürlendi. Markanın Türkiye’deki […]

Demi Lovato’nun Dövmesi Türkiye’de Sansürlendi.

demi lovato dövme

Ünlü yıldızın tanıtım yüzü olarak yer aldığı Skechers markasının ayakkabı afişlerine şu günlerde birçok yerde rastlamak mümkün. Bu durum Demi Lovato hayranlarını sevindirse de genç şarkıcıyı yakın takip eden hayranların gözünden bir detay kaçmadı. 23 yaşındaki şarkıcının sağ kolunda yer alan haç dövmesine yeni şekiller eklenerek haç işareti sansürlendi.

Markanın Türkiye’deki resmi web sitesinde ise fotoğrafın herhangi bir değişiklik yapılmadığı hali gösteriliyor. Yani bu durum sadece sokaktaki afişler için geçerli. Hayranlarının gözünden kaçmayan bu durum sosyal medyada da yankı buldu birçok kişi genç sanatçının sansürlenmemiş dövmesi ile sansürlü afişi paylaştı.Sanatçıyı reklam yüzü olarak kullan marka ise bu konuda bir açıklama yapmadı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir