Game of Thrones’un 6.Sezon Fragmanı Yayında

Game of Thrones’un yeni fragmanı yayında: Jon Snow geri dönecek mi? Yeni fragmanı bugün yayınlanan  Taht Oyunları’nın Nisan ayında başlayacak olan 6. sezonu öncesinde, Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington’dan büyük bir spoiler geldi.24 Nisan’da yeni sezonu yayınlanacak olan ‘Game of Thrones’un 2 dakikaya yakın süren uzun fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda fonda James Vincent McMorrow’dan “Wicked […]

Game of Thrones’un yeni fragmanı yayında: Jon Snow geri dönecek mi?

56dfdafc18c7735ea808e78a

Yeni fragmanı bugün yayınlanan  Taht Oyunları’nın Nisan ayında başlayacak olan 6. sezonu öncesinde, Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington’dan büyük bir spoiler geldi.24 Nisan’da yeni sezonu yayınlanacak olan ‘Game of Thrones’un 2 dakikaya yakın süren uzun fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda fonda James Vincent McMorrow’dan “Wicked Game” çalıyor.

Fragmanda ,ölüp ölmediği çok merak edilen Jon Snow (Kit Harington) karakterinin yerde yattığı sahneyle açılıyor ve sonrasında Emilia Clarke, Sophie Turner, Peter Dinklage, Maisie Williams, Nikolaj Coster-Waldau ve Lena Headey gibi isimleri de görüyoruz.

Yeni sezonla ilgili en merak edilen soruların başında, 5. sezon sonunda öldürülen Jon Snow’un gerçekten ölüp ölmediği geliyor… Karakteri canlandıran 29 yaşındaki aktör Kit Harington, rolü ile ilgili TimeOut London’a açıklamalarda bulundu ve yeni sezon çekimlerinde yer aldığı iddialarını doğruladı.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir