Lady Gaga’nın Yeni Rolü

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü şarkıcı Lady Gaga, Amerikan Horror Story dizisinin yeni sezonunda da rol alacağını açıkladı.   Gaga, ilk olarak AHS: Hotel sezonunda Countess rolüyle yer aldı. Buradaki başarısı ona Altın Küre Ödülü kazandırdı. Şarkıcı Ryan Murphy’nin yarattığı dizideki bu tecrübesini hayatının en güzel anlarından biri olarak tanımlıyor. Yakın zamanda Oscar Ödülleri’nde sahne alan ünlü isim New […]

Ünlü şarkıcı Lady Gaga, Amerikan Horror Story dizisinin yeni sezonunda da rol alacağını açıkladı.

 

5615fb0b0f25447680bd64af

Gaga, ilk olarak AHS: Hotel sezonunda Countess rolüyle yer aldı. Buradaki başarısı ona Altın Küre Ödülü kazandırdı. Şarkıcı Ryan Murphy’nin yarattığı dizideki bu tecrübesini hayatının en güzel anlarından biri olarak tanımlıyor. Yakın zamanda Oscar Ödülleri’nde sahne alan ünlü isim New York’ta yayın yapan radyo istasyonu Z100’e konuştu. American Horror Story’nin altıncı sezonunda da yer alacağını resmen onayladı. Ancak bu sefer hikayeye nasıl dahil olacağı hakkında ser verip sır vermedi.

Kısa bir zamanda American Horror Story’nin en popüler isimlerinden birine dönüşen oyuncu/müzsiyeni daha önce dizinin yaratıcı Ryan Murphy Twitter üzerinden kadroya davet etmişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir