Beyonce’un Para Aşkı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Beyonce’un para aşkı yüzünden Warner Bros yapım şirketi ünlü yıldızdan vazgeçme aşamasına geldi. William A. Wellman’ın yönettiği kült film Bir Yıldız Doğuyor (A Star is Born), yeniden çekilmesi için planlar yapılmış kadrolar oluşturulmuştu filmin başrollerini ise ünlü şarkıcı Beyonce ve Hollywood yıldızı Bradley Cooper paylaşacacağı yönünde açıklamalar yapılmıştı. Fakat Beyonce’un yüksek ücret istemesi sebebiyle Warner […]

Beyonce’un para aşkı yüzünden Warner Bros yapım şirketi ünlü yıldızdan vazgeçme aşamasına geldi.

William A. Wellman’ın yönettiği kült film Bir Yıldız Doğuyor (A Star is Born), yeniden çekilmesi için planlar yapılmış kadrolar oluşturulmuştu filmin başrollerini ise ünlü şarkıcı Beyonce ve Hollywood yıldızı Bradley Cooper paylaşacacağı yönünde açıklamalar yapılmıştı.

ac_b_cooper_comp

Fakat Beyonce’un yüksek ücret istemesi sebebiyle Warner Bros yapım şirketinin sabrını taşırdı ve bekleme kararı aldı. Filmin senaryosunu da bizzat yazacağını söyleyen Bradley Cooper’ın asıl sürprizi ise, filminde başrolü Beyonce’ye vermek istemesi olmuştu ancak bu gelişme üzerine filmin yönetmenliğini de üstlenen Bradley Cooper’ın da sabrı bu yüksek ücret istemesi sebebiyle taştı.

Amerikan basınına göre sorununun tamamen ünlü şarkıcıdan kaynaklandığı yapım şirketinin ve stüdyolar için sorunlar çıkarttığını yazdı.Ayrıca Bradley Cooper’ın bu sebeple ünlü yıldızla aralarında soğuk rüzgarlar estiği söylendi.

Bir Yıldız Doğuyor’ müzikali, genç bir aktrisin Hollywood’da ünlü olma serüvenini anlatıyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir