Selena Gomez Asansörde Kaldı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü yıldız Selena Gomez asansörde kaldı. Moda Haftası için Paris’e gelen güzel şarkıcı Selena Gomez 8 Mart Salı günü Paris’te ki otelinden çıkarken görüntülendi. Yoğun göğüs ve bacak dekolteli kıyafetiyle fotoğrafçıların dikkatini çeken 23 yaşındaki yıldız otelinden çıkarken maalesef bir talihsizlik yaşadı. Kısa bir süreliğine asansörde kalan Selena o anları sosyal medya hesabına yükledi.   Arkadaşlarıyla […]

Ünlü yıldız Selena Gomez asansörde kaldı.

Moda Haftası için Paris’e gelen güzel şarkıcı Selena Gomez 8 Mart Salı günü Paris’te ki otelinden çıkarken görüntülendi. Yoğun göğüs ve bacak dekolteli kıyafetiyle fotoğrafçıların dikkatini çeken 23 yaşındaki yıldız otelinden çıkarken maalesef bir talihsizlik yaşadı. Kısa bir süreliğine asansörde kalan Selena o anları sosyal medya hesabına yükledi.

 

Arkadaşlarıyla akşam yemeği için bir araya gelen Gomez’in giydiği kıyafet yürekli hatlarıyla göz kamaştırdı.Ünlü yıldızın giydiği bir parça uzun kara elbisenin derin kesimi, genç şarkıcının göz müşteri hatlarını örtmeye yetmedi. Gomez az kalsın giydiği elbisenin kurbanı oluyordu.

Kıyafetini siyah çantasıyla tamamlayan Selena Gomez’in kıyafetindeki en şaşırtıcı ayrıntı ise normalde spor ayakkabılarla giyilmesi gereken eşofman takımın altına giydiği açık pembe stilettolar oldu.

Birçok hayranı fotoğrafların basına yansımasından sonra “Eşofmanın altına bu ayakkabılar giyilir mi?” “Sana böylesi yakışmadı” gibi yorumlar yaptı.

 

Sanatçı, gösteri dünyasının en iyi giyinen genç ünlülerinden biri olarak tanınıyor.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir