İç Savaşa Örümcek Adam’ da Katıldı!

İç Savaşa Örümcek Adam’ da Katıldı! Bu yılın en merak edilen filmlerinden biri olan Kaptan Amerika: İç Savaş’ın yeni fragmanı yayınlandı. Fragman, yeni Örümcek-Adam’ı da ilk kez görme şansı sunuyor. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Captain America serisinin 6 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girecek olan Civil War filminin 2. fragmanı yayınlandı. Captain America: Civil […]

İç Savaşa Örümcek Adam’ da Katıldı! Bu yılın en merak edilen filmlerinden biri olan Kaptan Amerika: İç Savaş’ın yeni fragmanı yayınlandı. Fragman, yeni Örümcek-Adam’ı da ilk kez görme şansı sunuyor.

Kaptan-Amerika-ic-Savasin-yeni-fragmani-yayinlandi83112_0

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Captain America serisinin 6 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girecek olan Civil War filminin 2. fragmanı yayınlandı. Captain America: Civil War’da, Chris Evans yeninden Kaptan Amerika kostümü giyecek.

Filmin yeni posterlerini geçtiğimiz günlerde paylaşan Marvel, bugün de filmin ikinci fragmanını yayınladı.

Kaptan-Amerika-ic-Savasin-yeni-fragmani-yayinlandi83112_2

 

Dikkat Dikkat! Örümcek Adam Sahnede!

Yeni fragman, bugüne kadar yan yana dövüşürken gördüğümüz Kaptan Amerika ve Iron Man’in neden kendilerini karşı cephelerde bulduklarını açıklayarak başlıyor. Filmde hangi karakterlerin hangi tarafta yer alacağını kısaca gösteren fragman, Marvel hayranları için heyecan verici bir sürprizle bitiyor. Yeni fragman, Marvel ve Sony arasında imzalanan yeni anlaşma kapsamında Marvel sinematik evreninin bir parçası olacak yeni Örümcek-Adam’ı ilk kez görme şansı sunuyor.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir