Lady Gaga Türk Malı Kullanıyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü 29 yaşındaki müzisyen Lady Gaga Türk Malı Bornoz kullanıyor.Fotoğraf çekerek paylaştığı bornoz Denizli’de üretildi. Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga’nın Denizli’nin Buldan ilçesinde 50 metrekarelik bir atölyede dokunan bornozu kullandığı ortaya çıktı. Lady Gaga’nın sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı Buldan bornozuyla çektiği selfieye, şarkıcının moda sitesi olan lamaisongaga.tumbir.com’da da yer verilip, Denizli’ye övgüler yağdırıldı. Lady […]

Dünyaca ünlü 29 yaşındaki müzisyen Lady Gaga Türk Malı Bornoz kullanıyor.Fotoğraf çekerek paylaştığı bornoz Denizli’de üretildi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga’nın Denizli’nin Buldan ilçesinde 50 metrekarelik bir atölyede dokunan bornozu kullandığı ortaya çıktı.

1207815_87a169118fb4033a69300aab975a324c

Lady Gaga’nın sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı Buldan bornozuyla çektiği selfieye, şarkıcının moda sitesi olan lamaisongaga.tumbir.com’da da yer verilip, Denizli’ye övgüler yağdırıldı.

Lady Gaga’nın internet sitesindeki paylaşımda, bornozlu fotoğrafının altında şu ifadeler kullanıldı: “Lady Gaga bu sabah çektiği selfide giydiği bornoza yer verdi. Selfide giydiği bornoz, Türkiye markasıdır. Türkiye’nin Denizli bölgesindeki tekstil firmasının ürünüdür. Denizli, Orta Çağlardan bu yana dünyanın en güzel havlularının dokunduğu yerdir.” dedi.

1207815_d29928327b7a97cc6063f1106a6324f3

Bornozu üretip ihraç eden Rasim Arabacı ‘Gaga’nın Buldan bornozunu kullanması bize gurur ve mutluluk verdi’ dedi.

Bornozun üzerindeki ’Oz Ra’ adlı markanın sahibi olan ve bornozu ABD’ye ihraç eden Buldanlı Rasim Arabacı, “Dünyaca ünlü sanatçının Buldan bornozunu kullanması bize mutluluk ve gurur verdi. Bir süre önce ABD’ye ihraç ettiğim bornozların bir kısmını 50 metrekarelik dedemden kalma imalathanede dokuduk, bir kısmını da fason olarak Denizli’de bir firmaya yaptırdım.

İmalathanemiz çok mütevazi. Gemi mühendisiyim ama ata mesleğini yapıyorum. Babam, dedem, dedemin dedesi de tekstilciymiş. Dünyanın tanınmış bir çok sanatçısı Denizli ve Buldan’da dokunan havlu, bornoz ve sabahlıklarını kullanıyor. Lady Gaga, bornozu büyük ihtimalle satış yaptığımız mağazadan almış” diye konuştu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir