Nicki Minaj Sevgi Dolu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

33 yaşındaki ünlü sanatçı Nicki Minaj sevgilisi Meek Mill ile snapchatten sevgi dolu bir fotoğraf paylaştı. Evinde silah bulundurmak sucundan yargılanan ünlü sanatçının sevgilisi Meek Mill geçtiğimiz günlerde şartlı tahliye ile cezası ev hapisne çevrilmişti. Meek Mill ise sevgilisi Nicki’yi yanında istemiş ve yoğun bir şekilde ikna etmeye çalışmıştı.İknası başarılı olmuş olacak ki ünlü sanatçı […]

33 yaşındaki ünlü sanatçı Nicki Minaj sevgilisi Meek Mill ile snapchatten sevgi dolu bir fotoğraf paylaştı.

nicki-meek__oPt

Evinde silah bulundurmak sucundan yargılanan ünlü sanatçının sevgilisi Meek Mill geçtiğimiz günlerde şartlı tahliye ile cezası ev hapisne çevrilmişti.

Meek Mill ise sevgilisi Nicki’yi yanında istemiş ve yoğun bir şekilde ikna etmeye çalışmıştı.İknası başarılı olmuş olacak ki ünlü sanatçı sevgilisiyle sarmaş dolaş poz verdi ve fotoğrafı paylaştı.

28 yaşındaki rapçinin bu cezası kariyerine önemli bir darbe olarak yorumlanıyor.Nicki Minaj ise yoğun programına rağmen sevgilisine vakit ayırıyor ve zaman buldukça yanında oluyor.Sevgilisinin kendisine ihtiyacı olduğunu yoksa psikolojisinin bozulabileceğini söyledi ve her fırsatta yanında olacağını söyledi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir