Rihanna’dan Hayranına Engel!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü R&B yıldızı Rihanna’dan bir hayranını engelledi.Nedeni ise hayranının kendisine ırkçılık yaptığını söyledi. Rihanna, fotoğrafını montajlayarak ten rengini beyaz yapan hayranını Twitter’da engelledi.Ünlü şarkıcı  Rihanna, ten rengini montajlayarak beyaz yapan hayranını  Twitter’da blokladı. Rihanna’nın beyaz bir kadın olarak daha güzel olduğunu göstermek için, ”bunu kırıcı olarak adlandırabilirsin ama bu, ne kadar beyaz tenli olursan o […]

Ünlü R&B yıldızı Rihanna’dan bir hayranını engelledi.Nedeni ise hayranının kendisine ırkçılık yaptığını söyledi.

Rihanna, fotoğrafını montajlayarak ten rengini beyaz yapan hayranını Twitter’da engelledi.Ünlü şarkıcı  Rihanna, ten rengini montajlayarak beyaz yapan hayranını  Twitter’da blokladı.

rihanna'dan

Rihanna’nın beyaz bir kadın olarak daha güzel olduğunu göstermek için, ”bunu kırıcı olarak adlandırabilirsin ama bu, ne kadar beyaz tenli olursan o kadar güzel olduğunun reddedilemeyecek bir ispatıdır” notuyla attığı fotoğrafı  Twitter’da paylaştı.

Resim  Twitter’da yüzlerce kez paylaşılınca  Rihanna bu durumdan rahatsızlık duymuş olmalı ki ünlü şarkıcı fotoğrafı paylaşan kullanıcıya engelleyerek yanıt verdi.Hayranı ise Rihanna’nın fazla narsist olduğunu söyledi ve amacım ırkçılık değildi dedi. Bazı takipçier montojlanmış fotoğrafı çok güzel buldu.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir