Ariana Grande Kesha’yı Çok Seviyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dangerous Woman isimli yeni şarkısıyla konuşulan başarılı şarkıcı Ariana Grande, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu AMP Radio programında son zamanlarda kötü şeyler yaşayan Kesha hakkında konuştu ve ona desteğini gösterdi. Genç yıldız Kesha’ya “Kesha’yı çok seviyorum. Çok gençken onunla çalışmıştım. Biz arkadaşız, onu destekleyeceğim, her ne olursa olsun. Biz kadınların günlük hayatta, endüstride ve dünyada karşılaştığı çifte standart gerçekten şok edici. Ve eğer […]

Dangerous Woman isimli yeni şarkısıyla konuşulan başarılı şarkıcı Ariana Grande, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu AMP Radio programında son zamanlarda kötü şeyler yaşayan Kesha hakkında konuştu ve ona desteğini gösterdi.

landscape-1457733727-ariana-grande-kesha-support-031116

Genç yıldız Kesha’ya

“Kesha’yı çok seviyorum. Çok gençken onunla çalışmıştım. Biz arkadaşız, onu destekleyeceğim, her ne olursa olsun. Biz kadınların günlük hayatta, endüstride ve dünyada karşılaştığı çifte standart gerçekten şok edici. Ve eğer bu size cinsiyetçi gelecekse üzgünüm ama bir erkek sanatçı şu an böyle bir konumda olmamalı. Üzgünüm. Eğer tutkulu olduğum bir şey hakkında konuşacaksam, inandığım şey uğruna savaşmanın yükünü almaya hazırım, ve eğer konu kadınlarsa her zaman bu konuda ilk konuşacak kişilerden biri ben olacağım.” dedi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir