Gwen Stefani Kimin İçin Acı Çekiyor?

Gwen Stefani , son günlerde yeni şarkılarını yayınlıyor. Şarkıcı ” Misery ” adını verdiği yeni şarkısını geçtiğimiz gün hayranlarının beğenisine sundu. Stefani , şarkıyı sözlerinin de yer aldığı bir video ile sosyal medya hesaplarından yayınladı. Şarkıda Stefani, yeni aşkı Blake Shelton yüzünden acı çektiğini itiraf ediyor. Gwen Stefani son şarkısında yine bütün kalbini açtı. 46 yaşındaki pop rock yıldızı, […]

Gwen Stefani , son günlerde yeni şarkılarını yayınlıyor. Şarkıcı ” Misery ” adını verdiği yeni şarkısını geçtiğimiz gün hayranlarının beğenisine sundu. Stefani , şarkıyı sözlerinin de yer aldığı bir video ile sosyal medya hesaplarından yayınladı.

gwen

Şarkıda Stefani, yeni aşkı Blake Shelton yüzünden acı çektiğini itiraf ediyor.

Gwen Stefani son şarkısında yine bütün kalbini açtı. 46 yaşındaki pop rock yıldızı, yeni sevgilisi Blake Shelton’a ithafen yazıldığı anlaşılan Misery isimli yeni şarkısını paylaştı.

Gwen Stefani, yeni başlayan bir ilişkide aşıkların birbirini delice özlemesini anlatan şarkıda seslendiği kişiye “Sen benim için uyuşturucu gibisin / Beni perişan ediyorsun / Çabuk gel ve beni kurtar” gibi sözler sarfediyor.

Misery, Stefani’nin 13 yıllık kocası Gavin Rossdale’den boşandıktan 7 ay sonra; country yıldızı Blake Shelton ile çıkmaya başladığı doğrulandıktan 4 ay sonra geldi. Şarkı Stefani’nin 18 Mart’ta çıkacak olan albümü This Is What the Truth Feels Like‘de yer alıyor.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir