Zayn Malik ‘in Yeni Dövmesi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Eski One Directon üyesi Zayn Malik’in yeni dövmesi hayranları tarafından çok beğenildi. Son yayınladığı ‘Like I Would‘ şarkısıyla konuşulan şarkıcı Instagram hesabından takipçilerine yaptırdığı dövmesinin fotoğrafını paylaştı.   Zayn Malik geçtiğimiz gün Instagram hesabından yeni dövmelerini paylaşarak hayranlarını şaşırttı. Ünlü yıldız yüzüne bir çiçek tasarımı yaptırdı. Tasarımın içerisinde ise ”anne” yazıyor. Aynı zamanda dövme bir kuş […]

Eski One Directon üyesi Zayn Malik’in yeni dövmesi hayranları tarafından çok beğenildi.

Son yayınladığı ‘Like I Would‘ şarkısıyla konuşulan şarkıcı Instagram hesabından takipçilerine yaptırdığı dövmesinin fotoğrafını paylaştı.

 

zayn malik

Zayn Malik geçtiğimiz gün Instagram hesabından yeni dövmelerini paylaşarak hayranlarını şaşırttı.

Ünlü yıldız yüzüne bir çiçek tasarımı yaptırdı. Tasarımın içerisinde ise ”anne” yazıyor. Aynı zamanda dövme bir kuş havası oluşturmuş.

O dövmenin hemen altında boynunda ise yeni bir kuş dövmesi yer alıyor. Ünlü yıldızın yeni dövmelerini hayranları çok beğendi.

Ünlü sanatçının yeni çıkacak albümü için yeni bir imaj yaratmak istediği ve bu dövme yi yaptırdığı düşünülüyor.Daha öncede dövmeleriyle gündeme gelen sanatçı yine bu dövmesiyle konuşulacak gibi.

1 yorum yapıldı “1”

  1. K.a dedi ki:

    Haha anne degil o mind of mine m.o.m gecici zaten

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir