Demi Lovato 4.Yılını Kutluyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Demi Lovato uyuşturucu bağımlılığından kurtulmasının 4.yılını kutluyor. 2010 yılından 2012 yılına kadar uyuştucu ve alkol bağımlılığı çeken bunun üzerine yeme bozukluğu çeken yıldız sanatçı sosyal medya hesabından duygulu paylaşımlar yaptı. Uyuşturucuyla mücadele ederken aynı zamanda ilaçlarında yan yetkileriyle baş ettiğini söyleyen sanatçı kurtulduğu için çok mutlu olduğunu ve dünyanın yaşamaya değer olduğunu vurguladı. O dönemde […]

Demi Lovato uyuşturucu bağımlılığından kurtulmasının 4.yılını kutluyor.

2010 yılından 2012 yılına kadar uyuştucu ve alkol bağımlılığı çeken bunun üzerine yeme bozukluğu çeken yıldız sanatçı sosyal medya hesabından duygulu paylaşımlar yaptı.

Uyuşturucuyla mücadele ederken aynı zamanda ilaçlarında yan yetkileriyle baş ettiğini söyleyen sanatçı kurtulduğu için çok mutlu olduğunu ve dünyanın yaşamaya değer olduğunu vurguladı.

O dönemde aynaya bakamadığını ve çok kötü göründüğü için dışarıda dolaşmak istemediğini söyledi.

Resmi twitter hesabından yazdığı yazıda şöyle dedi. ”Ben geçen yıl çok fazla ölüm yaşadım.Artık temizim.rahatım sağlıklıyım” dedi ve  ”4years GodsWill” etiketlerini cümlesine ekledi.

İyileşme sürecinde sadık hayranlarına yanında oldukları ve destekleri için teşekkür eden ünlü sanatçı, iyileşme sürecinde üçüncü stüdyo albümü üzerinde de çalıştı.Bu albümün de kendisine motive ettiği ve moral kazandırdığını belirtti.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir