Rita Ora Seksi Dansı Doğum Gününe damga vurdu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Rita Ora 25. yaşını arkadaşlarıyla birlikte Moroccan villada çok özel bir parti ile kutladı. Gecede üzerinde giydiği kırmızı elbise ile kendini müziğe kaptıran ünlü şarkıcı bir anda sıra dışı bir şekilde dans etmeye başladı. Filme alındığında habersiz olan Rita Ora seksi dansı ile patiye damgasını vurdu. Ünlü şarkıcı fotoğraflarda bacaklarını dümdüz ayırımış bir şekilde yerde görüntülendi. […]

Rita Ora 25. yaşını arkadaşlarıyla birlikte Moroccan villada çok özel bir parti ile kutladı. Gecede üzerinde giydiği kırmızı elbise ile kendini müziğe kaptıran ünlü şarkıcı bir anda sıra dışı bir şekilde dans etmeye başladı. Filme alındığında habersiz olan Rita Ora seksi dansı ile patiye damgasını vurdu.

Ünlü şarkıcı fotoğraflarda bacaklarını dümdüz ayırımış bir şekilde yerde görüntülendi. Uzun yırtmaçlı kırmızı elbisesi altına giydiği siyah jartiyer her ne kadar bu hareketi yapmasına izin versede yerden kalkarken bolca frikik vermesine neden oldu. The Sun On Sunday’de çıkan haberde o partide çekilen çok özel pozlara yer verilmiş.  Rita oranın oldukça alkollü olduğu gecede yerde duran kadeh gözlerden kaçmadı.

Olayı gören arkadaşalarının açıklamasına göre ” Bu beni hiç şaşırtan bi durum değil. Rita partilerde şarkı söylemeye ve dans etmeye bayılır. Rita dur duraksız çalışan biri. Gerçekten eğlenmeyi hakediyor ve bunuda katıldığı her partide arkadaşlarıya dolu dolu yaşıyor.”

Tüm fotoğrafları görmek için tıklayın

 

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir