Zayn Malik’in Yeni Dövmesi Sahte Mi?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Genç yıldız Zayn Malik’ in sevgilisi Gigi Hadid ilginç bir açıklama yaptı. Sevgilisinin instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı yorumlayan 1995 Hollandalı manken Gigi Hadid ” O dövme olamayabilir.Sanki mürekkep ile çizilmiş” dedi. Hayranlarının kafasını da karıştıran bu açıklamadan ötürü dövme gerçek mi sahte mi diye sorgulayama başladı.Yüzünün tamamı da görünmeyen sanatçının fotoğrafı da hayranları ciddi şekilde […]

Genç yıldız Zayn Malik’ in sevgilisi Gigi Hadid ilginç bir açıklama yaptı.

Sevgilisinin instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı yorumlayan 1995 Hollandalı manken Gigi Hadid ” O dövme olamayabilir.Sanki mürekkep ile çizilmiş” dedi.

zayn

Hayranlarının kafasını da karıştıran bu açıklamadan ötürü dövme gerçek mi sahte mi diye sorgulayama başladı.Yüzünün tamamı da görünmeyen sanatçının fotoğrafı da hayranları ciddi şekilde şüphelendirmeye yetti.Gigi Hadid sanatçının hayranlarına bazı salaklar sahte dövmeyi anlayamıyor ben ciddi olduğunu düşünmüyorum” dedi.

Bazı hayranlarıda kına olduğunu düşündü.Fotoğrafın eski olduğunu düşününler de var ve son olarak genç sanatçı sevgilisiyle beraber bir gece kulübünden çıkarken görüntülendi.Saçları fotoğraftaki gibi kısa değil uzundu.Ayrıca yüzünde dövme de yoktu.

zayn

Diğer yandan One Direction grubunun eski dövme sanatçısı da açıklama yaptı.”Bu dövme değil zaten çok kötü yapılmış mürekkep veya kınadan başka bişey değildir.Buna inanmak çok aptalca olur” dedi.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir