Justin Bieber Babasını Evlendiriyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Justin Bieber yoğun geçen Purpose turnesi ile hayranlarını etkilemeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta başlayan turne harika gidiyor ve işler tamamen yolunda diyebiliriz. Turne arasında farklı işlerle de uğraşan ünlü yıldız babası Jeremy Bieber’ın evlenmesinden de çok mutlu. Bildiğiniz üzere Jeremy Bieber geçtiğimiz günlerde St. Barts tatili sırasında kız arkadaşına evlenme teklifi etmiş ve ”Evet” cevabı […]

Justin Bieber yoğun geçen Purpose turnesi ile hayranlarını etkilemeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta başlayan turne harika gidiyor ve işler tamamen yolunda diyebiliriz. Turne arasında farklı işlerle de uğraşan ünlü yıldız babası Jeremy Bieber’ın evlenmesinden de çok mutlu.

bieber-dad

Bildiğiniz üzere Jeremy Bieber geçtiğimiz günlerde St. Barts tatili sırasında kız arkadaşına evlenme teklifi etmiş ve ”Evet” cevabı almıştı.

Justin’de babası Jeremy Bieber’ın düğünü için oldukça heyecanlı ve özel bir şeyler yapmak istiyor.Babasıyla şu sıralar bir hayli vakit geçiriyor ve düğünü bizzat genç popçu yapacağı söylendi.

Aldığımız bilgilere göre Justin düğünde bir sürpriz yapacak. Genç yıldızın babasına bizzat görkemli bir düğün yapması bekleniyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir