Justin Bieber’in Davası Sonuçlandı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber’in davası sonuçlandı! Genç yıldızın 2012 yılında Selena Gomez ile birlikteyken alış veriş merkezinden çıkarken bir fotoğrafçının ünlü yıldızın fotoğrafını çekmek istemesi ile olaylar yaşanmıştı.O dönemde Selena Gomez ile gergin bir gece geçirdiği söyleyen pop yıldızı fotoğrafçıya saldırmıştı. Bunun üzerine genç Bieber söz konusu fotoğrafçıya dava açmıştı.Yaklaşık 4 yıl süren dava […]

Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber’in davası sonuçlandı!

Genç yıldızın 2012 yılında Selena Gomez ile birlikteyken alış veriş merkezinden çıkarken bir fotoğrafçının ünlü yıldızın fotoğrafını çekmek istemesi ile olaylar yaşanmıştı.O dönemde Selena Gomez ile gergin bir gece geçirdiği söyleyen pop yıldızı fotoğrafçıya saldırmıştı.

bieber tantrum 08mar13 04

Bunun üzerine genç Bieber söz konusu fotoğrafçıya dava açmıştı.Yaklaşık 4 yıl süren dava sonuçlandı.Fotoğrafçı Jose Osmin Hernandez Duran’ın avukatı Steven Madison dava kararını red olarak açıkladı.

March 08, 2013 An angry Justin Bieber is pictured leaving his London hotel. Non Exclusive Worldwide Rights Pictures by : FameFlynet UK © 2013 Tel : +44 (0)20 3551 5049 Email : info@fameflynet.uk.com

Fotoğrafçı Jose Osmin Hernandez Duran ”Bieber beni tekmeledi yumrukladı.Korumalarıda beni tuttu ve vurdu o anda olaylar çıktı.Haklıymış gibi bide beni dava etti.Ama adalet yerini buldu dava düştü.” dedi.

Justin Bieber ile Selena Gomez kamuoyundan çok kapalı bir aşk yaşayarak 2014 yılında yarılmıştı.

 

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir