Kim Kardashian ve Kanye West Boşanıyor Mu?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Magazin basınının favori çiftlerinden Kim Kardashian ve Kanye West, iddialara göre boşanmanın eşiğine geldi. Kim Kardashian’ın sosyal medya platformlarında daha çok ilgi çekmek için çocuklarını kullanması, Kanye West için bardağı taşıran son damla oldu.   Kim Kardashian ve Kanye West evliliği, son dönemlerde oldukça çalkantılı günler geçiriyor. Radaronline’ın haberine göre, Kardashian’ın geçtiğimiz günlerde son dönemin […]

Magazin basınının favori çiftlerinden Kim Kardashian ve Kanye West, iddialara göre boşanmanın eşiğine geldi. Kim Kardashian’ın sosyal medya platformlarında daha çok ilgi çekmek için çocuklarını kullanması, Kanye West için bardağı taşıran son damla oldu.

 

Kim Kardashian ve Kanye West evliliği, son dönemlerde oldukça çalkantılı günler geçiriyor.

Radaronline’ın haberine göre, Kardashian’ın geçtiğimiz günlerde son dönemin en popüler uygulamalarından Snapchat’e girmesi ikili arasında büyük gerilime neden oldu.

Bunun sebebi ise, 35 yaşındaki Kardashian’ın takipçi sayısını arttırmak için çocuklarını kullanmaktan çekinmemesi. Aileye yakın kaynaklar; 2 yaşındaki North West’in Snapchat’ten korktuğunu, sürekli videoya çekilmek istemediğini söylemesine rağmen annesinin tavrını değiştirmemesinin Kanye West’i çileden çıkarttığını iddia ediyor.

Kardashian, geçtiğimiz haftalarda Kanye West’in Wiz Khalifa’ya tutuştuğu Twitter kavgasında da tepesinin attığını konuşuluyor. Dedikodulara göre eski sevgilisi Amber Rose’a ‘striptizci’ demesi üzerine Rose’un ‘Pisliğinle oynamak için etrafında yokum diye bana kızgın mısın’ yazması Kardashian’ı çileden çıkarttı. ‘Hayatım boyunca hiç bu kadar aşağılanmadım’ diyen Kardashian, Kanye’nin halen eski sevgilisine bir şeyler hissettiğini düşünerek bir süre Kanye’yi eve almadı.

Kim Kardashian’ın bu nedenle Kanye West’le boşanmayı düşündüğü de gündemde.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir