X-MEN: Apocalypse’ ten Yeni Fragman Yayınlandı!

27 Mayıs’ta gösterime girecek yeni X-Men filmi Apocalypse’ten ikinci fragman resmen aramıza katıldı. Bryan Singer’ın yönetmenliğinde 80’leri mesken edinecek filmde, Oscar Isaac’in canlandırdığı Apocalypse ve onun komutasındaki, aralarında Magneto’nun da bulunduğu mahşerin dört atlısından hallice mutantlar ile Professor X, Raven, Jean Grey, Cyclops, Beast ve diğer genç mutantların mücadelesini izleyeceğiz. Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, James McAvoy, […]

27 Mayıs’ta gösterime girecek yeni X-Men filmi Apocalypse’ten ikinci fragman resmen aramıza katıldı. Bryan Singer’ın yönetmenliğinde 80’leri mesken edinecek filmde, Oscar Isaac’in canlandırdığı Apocalypse ve onun komutasındaki, aralarında Magneto’nun da bulunduğu mahşerin dört atlısından hallice mutantlar ile Professor X, Raven, Jean Grey, Cyclops, Beast ve diğer genç mutantların mücadelesini izleyeceğiz.

X-Men-Apocalypse-Images-Revealed

Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, James McAvoy, Oscar Isaac, Nicholas Hoult, Rose Byrne, Tye Sheridan, Sophie Turner, Olivia Munn, Lucas Till, Evan Peters, Kodi Smit-McPhee, Alexandra Shipp, Josh Helman, Lana Condor ve Ben Hardy’yi kadrosunda bulunduran yeni X-Men filmi Apocalypse, 27 Mayıs’ta gösterime girecek.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir