Madonna Hayranının Göğsünü Açtı!

Ünlü şarkıcı Madonna konser sırasında yaptığı “tuhaflıklara” bir yenisi daha eklendi. Avustralya turnesinde olan şarkıcı, seyirciler arasındaki bir hayranını sahneye davet etti.Oğlunun velayetini eski kocası yönetmen Guy Ritchie’ye kaptıran şarkıcı, konseri izleyen on binlerce kişinin önünde birden bire hayranının korse tarzındaki büstiyerini aşağı çekti. Bu hareket sonrası yalnızca 17 yaşında olan genç kızın göğsü açıldı.Genç […]

Ünlü şarkıcı Madonna konser sırasında yaptığı “tuhaflıklara” bir yenisi daha eklendi.

Avustralya turnesinde olan şarkıcı, seyirciler arasındaki bir hayranını sahneye davet etti.Oğlunun velayetini eski kocası yönetmen Guy Ritchie’ye kaptıran şarkıcı, konseri izleyen on binlerce kişinin önünde birden bire hayranının korse tarzındaki büstiyerini aşağı çekti.

Bu hareket sonrası yalnızca 17 yaşında olan genç kızın göğsü açıldı.Genç kız şaşkınlığını gizleyemezken ünlü pop yıldızı, kızın göğsünün gözükmesinin “çok önemli olmadığını” söylemekle yetindi.

Madonna’nın yaptığı bu hareket Avustralya’da cinsel suç sayılıyor.Polis merkezinden yapılan açıklamaya göre kız ünlü şarkıcıdan şikayetçi olmadığı için herhangi bir yaptırım uygulanmayacak.

Oğlu Rocco’nun velayetini kaybeden şarkıcı, son konserine sarhoş çıkmakla ve playback yapmakla suçlanıyor.Şarkıcı birkaç hafta önce bir konserine de palyaço kıyafetiyle çıkmış ve sahnede içki içerken göz yaşlarına hakim olamamıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir