Adele Hacklendi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

İngiliz şarkıcı Adele’in hiçbir yerde yayınlamadığı fotoğraflarının, sevgilisi Simon Konecki’nin e-mail hesabı hacklendikten sonra bir Facebook hayran grubunda paylaşılması, genç sanatçıyı üzdü. İnternet korsanlarının son kurbanı, 27 yaşındaki şarkıcı Adele oldu. Bir hayranı şarkıcının özel fotoğraflarını hackleyip Facebook’ta yayınladı. Bu fotoğraflar arasında sanatçının şimdi 3 yaşında olan oğlu Angelo’nun ultrason tarama görüntüleri ve şarkıcının hamileyken çektiği […]

İngiliz şarkıcı Adele’in hiçbir yerde yayınlamadığı fotoğraflarının, sevgilisi Simon Konecki’nin e-mail hesabı hacklendikten sonra bir Facebook hayran grubunda paylaşılması, genç sanatçıyı üzdü.

İnternet korsanlarının son kurbanı, 27 yaşındaki şarkıcı Adele oldu.

Bir hayranı şarkıcının özel fotoğraflarını hackleyip Facebook’ta yayınladı.

Bu fotoğraflar arasında sanatçının şimdi 3 yaşında olan oğlu Angelo’nun ultrason tarama görüntüleri ve şarkıcının hamileyken çektiği bir selfie de bulunuyor. Bir başka fotoğrafta şarkıcı yatakta uzanıp şampanya ve sigara içerken görülüyor.Bu görüntüler sebebiyle yıldız sanatçı oldukça depresif bir sürece girdi.

Ünlü şarkıcının oğlunun özel hayatı konusunda çok hassas olduğu biliniyor. 2014 yılında verdiği bir röportajda, sadece oğlunun fotoğraflarını çeken gazetecilerle ilgilenmesi bir avukat grubunun olduğunu söylemişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir