Beyonce Evini Justin Bieber’e Kiraladı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kanadalı ünlü pop sanatçısı Justin Bieber, Beyonce ve eşi Jay-Z’nin evini kiraladı. Gösteri dünyasının ünlüleri internetteki bir site üzerinden kiraya verilen gösterişli evde kalmak için birbiriyle yarışıyor. Geçen yılın son aylarında Beyonce ve eşi Jay Z’nin kiraladığı malikaneyi şimdi de Justin Bieber kiraladı. Kanadalı sanatçı Bieber’in bu evi kiraladığı ise kişisel Instagram sayfasına yüklediği fotoğrafla […]

Kanadalı ünlü pop sanatçısı Justin Bieber, Beyonce ve eşi Jay-Z’nin evini kiraladı.

w_288

Gösteri dünyasının ünlüleri internetteki bir site üzerinden kiraya verilen gösterişli evde kalmak için birbiriyle yarışıyor.

w_6277_1

Geçen yılın son aylarında Beyonce ve eşi Jay Z’nin kiraladığı malikaneyi şimdi de Justin Bieber kiraladı. Kanadalı sanatçı Bieber’in bu evi kiraladığı ise kişisel Instagram sayfasına yüklediği fotoğrafla ortaya çıktı.

s_8118

ABD’nin San Francisco eyaletindeki Bay Area’da bulunan malikanenin geceliği 10 bin Dolar ile 30 Bin Dolar arasında değişiyor.

s_5278_1

Çağdaş bir mimarı anlayışıyla inşa edilen malikane, şehri kuş bakışı görüyor ve manzarası oldukça güzel. Malikanede beş yatak odası ve sekiz tane de banyo bulunuyor.

d_4019

 

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir