Jennifer Lopez Gözyaşlarına Boğuldu!

American Idol’ yarışmasında jüri üyesi olan Jennifer Lopez, programda gözyaşlarına boğuldu. 45 yaşındaki Lopez, yarışmacılardan La Porscha Renae’nin seslendirdiği hüzün dolu şarkıyı dinlerken duygularına hakim olamadı. Ünlü yıldız iki gözü iki çeşme ağladı. Şarkıbitince de yarışmacıyı ayağa kalkarak alkışladı. Yıllarca aile içi şiddete maruz kaldığını söyleyen yarışmacı La Porscha Renae, No More Drama adlı şarkının […]

American Idol’ yarışmasında jüri üyesi olan Jennifer Lopez, programda gözyaşlarına boğuldu.

56efddb2c03c0e5870056d04

45 yaşındaki Lopez, yarışmacılardan La Porscha Renae’nin seslendirdiği hüzün dolu şarkıyı dinlerken duygularına hakim olamadı. Ünlü yıldız iki gözü iki çeşme ağladı. Şarkıbitince de yarışmacıyı ayağa kalkarak alkışladı.

Yıllarca aile içi şiddete maruz kaldığını söyleyen yarışmacı La Porscha Renae, No More Drama adlı şarkının tüm bu kötü günlerden kurtuluşunu simgelediğini anlattı.

56efddb2c03c0e5870056d09

Lopez, yarışmacıya “Sen bu şarkıyı öylesine güzel söyledin ki! Şarkının her bir kelimesini hissettim. Bana bu anları yaşattığın için teşekkür ederim” dedi.

56efddb2c03c0e5870056d06

Lopez gözyaşları içinde “Biliyorsunuz, hepimiz zaman zaman böyle şeyler yaşadık” dedi.

Şarkısıyla Lopez’i ağlatıp diğer jüri üyelerini de etkileyen La Porsha, 18 yaşındayken “hayatının aşkı” olduğunu düşündüğü bir adamla tanıştığını anlattı. Ama genç kadın daha sonra aşık olduğu adamın, kendisine eziyet ettiğini, duygulu bir şekilde anlattı.

56efddb2c03c0e5870056d08

Lopez’i ağlatan genç yarışmacı “Zamanla benimle ilgili her şeyden nefret etmeyle başladı. Saçlarımdan nefret etti, sesimden nefret etti. Beni ben yapan her şeyden nefret etti” diye konuştu. Küçük kızı sayesinde hayata döndüğünü anlatan genç kadın, sezon boyunca bütün jüri üyelerini en çok etkileyen yarışmacı olmuştu.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir