Justin Bieber Hayalet Oldu Kafa Karıştırdı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Genç şarkıcı Justin Bieber, peşindeki paparazziler tarafından görüntülenmemek için uyguladığı yöntemlere bir yenisini daha ekledi. Önceki akşam Los Angeles’ta bir gece kulübüne eğlenmeye giden 22 yaşındaki Bieber, çıkışta görüntülenmemek için giydiği sweatshirt’ün kapüşonuyla yüzünü iyice gizlemeye çalıştı. O haliyle daha çok ilgi çeken ve etrafı hayranlarıyla çevrilen Bieber, korumasının yardımıyla aracına bindi. Genç şarkıcı gece […]

Genç şarkıcı Justin Bieber, peşindeki paparazziler tarafından görüntülenmemek için uyguladığı yöntemlere bir yenisini daha ekledi.

justin

Önceki akşam Los Angeles’ta bir gece kulübüne eğlenmeye giden 22 yaşındaki Bieber, çıkışta görüntülenmemek için giydiği sweatshirt’ün kapüşonuyla yüzünü iyice gizlemeye çalıştı.

justin

O haliyle daha çok ilgi çeken ve etrafı hayranlarıyla çevrilen Bieber, korumasının yardımıyla aracına bindi.

justin

Genç şarkıcı gece kulübüne girerken ise fotoğrafçılara poz verip el salladı.

 

Ayrıca Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, dün Instagram’dan paylaştığı bir fotoğrafla takipçilerini şaşırttı.

justin selena

Eski sevgilisi Selena Gomez’le 2011 yılında öpüşürken çekilen bir kareyi paylaşan genç popçu, bu davranışıyla kafaları karıştırdı. Selena Gomez’in geçtiğimiz günlerde arkadaşlarının sevgilisi olduğunu kendisinin olmadığını ve yalnızlıktan yakındığını söylemişti.Bieber’in bu açıklama üzerine bu hareketi yaptığı yorumlandı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir