Rihanna: “Ben Sadece Kendim Olabilirim”

ANTI isimli çıkardığı albümüyle konuşulan güzel şarkıcı Rihanna, Vogue dergisinin 2016 Nisan ayı kapağında yer alıyor. Dergi için yapılan fotoğraf çekimlerinde Rihanna’nın fotoğraflarını Türk fotoğrafçı Mert Alas çekti. 28 yaşındaki başarılı şarkıcı dergiyle yaptığı röpörtajda birçok konuya değindi.

Rihanna Vogue 7

Beyonce ile sürekli rakip gösterildiği söylenen ünlü yıldız bu soru karşısında şöyle konuştu:

”Olay şu. Bazı insanlar böyle olumsuz şeylerden faydalanma fırsatı söz konusu olduğunda çok heyecanlanıyor. Bu da kıyaslandırıcı bir şey. Bunu biliyorsunuz yarış gibi gösteriyorlar. Ve ben bunu çok seven birisi değilim. Çünkü ben sadece kendim gibi olabilirim. Ve kimse bunu yapamaz.” dedi.

rihannaic3

Özel hayatında birinin olup olmadığı da merak edilen güzel yıldız ”Programım şuan çok delice. Şuan bir ilişkiye başlarsam kesinlikle bu bir meydan okuma olur. Ama umudum var.” diye cevap verdi.

Rihanna Vogue 5

Pop tarzından sıkılması hakkında ise ”Çok fazla sıkıldım. Şuan burada olmamı sağlayan doğru şarkılar tarafından çekildim.” dedi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio