Kesha Mahkeme Kararına İtiraz Etti!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü sanatçı Kesha mahkemenin verdiği karara tepki verdi ve itiraz için başvuru yaptı! Pop yıldızı aralarında tecavüz iddasıyla davalık olan ünlü yapımcı Dr.Luke lehine sonuçlanan kararı hoşuna gitmedi.Bu karara itiraz eden şarkıcı ”Adalet kalmadı.Bir daha mı tecavüz etmesi lazım” diye tepkisini gösterdi. Sanatçının yapım şirketi Sony ise bu karara temkinli yaklaşıp sessiz kalmayı tercih etti.Sony […]

Ünlü sanatçı Kesha mahkemenin verdiği karara tepki verdi ve itiraz için başvuru yaptı!

kesha

Pop yıldızı aralarında tecavüz iddasıyla davalık olan ünlü yapımcı Dr.Luke lehine sonuçlanan kararı hoşuna gitmedi.Bu karara itiraz eden şarkıcı ”Adalet kalmadı.Bir daha mı tecavüz etmesi lazım” diye tepkisini gösterdi.

Sanatçının yapım şirketi Sony ise bu karara temkinli yaklaşıp sessiz kalmayı tercih etti.Sony ile anlaşmasından dolayı hiçbir müzik şirketiyle çalışamayan güzel sanatçı büyük maddi zorluklar çekmeye başladı.

Kesha-Files-Appeal-Likening-He-500x500_c

Mahkemenin kararına New York’daki Manhattan Yüksek Mahkesi önünde toplanan hayranları sonucu protesto etti.Hayranlarını böylesine sevgi ve desteğini gören yıldız sanatçı gözyaşlarına boğuldu.

Şimdi ise Kesha’nın yaptığı bu itiraza nasıl bir cevap gelecek merak konusu…

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir