Jennifer Lopez, Justin Bieber hayranı çıktı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Latin müziğin önde gelen isimlerinden Jennifer Lopez, geçtiğimiz gün Amerika’da konser veren Justin Bieber’i izlemeye gelenler arasındaydı. Meğer Jennifer Lopez de Justin hayranıymış. Güzelliği ve seksi fiziği ile tüm dünyada herkesin hayran olduğu ünlü Latin şarkıcısı Jennifer Lopez, tam bir Justin Bieber hayranı çıktı. Geçtiğimiz gün Amerika’nın en büyük konser alanlarından birinde konser veren Justin […]

Latin müziğin önde gelen isimlerinden Jennifer Lopez, geçtiğimiz gün Amerika’da konser veren Justin Bieber’i izlemeye gelenler arasındaydı. Meğer Jennifer Lopez de Justin hayranıymış.

Jennifer Lopez'in Fas Konseri Olaylı Geçti - 21

Güzelliği ve seksi fiziği ile tüm dünyada herkesin hayran olduğu ünlü Latin şarkıcısı Jennifer Lopez, tam bir Justin Bieber hayranı çıktı.

Geçtiğimiz gün Amerika’nın en büyük konser alanlarından birinde konser veren Justin Bieber’ı izleyenler arasında ünlü bir isim vardı. Jennifer Lopez, önceki gün Justin Bieber’ın Los Angeles’ta verdiği konseri izledi. Kanadalı şarkıcıyı izlemek için Staples Center’a giden Lopez için ‘Sürpriz Justin hayranı’ yakıştırması yapıldı.

justin bieber

Öğle saatlerinde bir moda etkinliğine katılan 46 yaşındaki yıldız, daha sonra kıyafet değiştirip konsere gitti. Konserde çekilen fotoğrafını Twitter’da paylaşan Jennifer Lopez, “Bu çocuk sahnede hiç de fena değil” şeklinde yorum yaptı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir