Jessica Alba ”Türkiye Yalnız Bırakılıyor”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Adriana Lima’dan sonra Jessica Alba’da ülkemze destek çıktı. ”Türkiye Yalnız Bırakılıyor” dedi. Türkiye’de art arda yaşanan patlamaların ardından Avrupa sessizliğini korurken Türkiye, Paris ve Brüksel saldırılarında duyarlı tutum sergiledi. Avrupa’nın Türkiye’ye karşı çifte standart tutumu bir çok kesimden tepki topladı. Dünyaca ünlü ABD’li sanatçı Jessica Alba, Avrupa’nın terör konusunda Türkiye Cumhuriyetini çifte standart gösterdiğini ima […]

Adriana Lima’dan sonra Jessica Alba’da ülkemze destek çıktı. ”Türkiye Yalnız Bırakılıyor” dedi. Türkiye’de art arda yaşanan patlamaların ardından Avrupa sessizliğini korurken Türkiye, Paris ve Brüksel saldırılarında duyarlı tutum sergiledi. Avrupa’nın Türkiye’ye karşı çifte standart tutumu bir çok kesimden tepki topladı.

Dünyaca ünlü ABD’li sanatçı Jessica Alba, Avrupa’nın terör konusunda Türkiye Cumhuriyetini çifte standart gösterdiğini ima eden bir fotoğraf paylaştı.

--2065824

Fotoğrafta Fransa ile Belçika’nın kenetlendiği ancak Türkiye’nin yalnız bırakıldığı vurgusu dikkat çekti. Ayrıca ünlü oyuncunun paylaştığı görselde, terör saldırılarının tarihleri ve hangi ülkelerde yaşandığı da gösterildi.

Güzel oyuncu bu paylaşımıyla Türk hayranlarından büyük övgü aldı.Daha önce ünlü manken Adriana Lima’da destekte bulunmuştu.

Jessica Alba Fotoğraf Galerisi - 01

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir