Katy Perry ve Orlando Bloom Aşkı Alevlendi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Malibu’da okyanusu seyrederken romantik anlar yaşayan Katy Perry ve Orlando Bloom, uzun uzun öpüşürken objektiflere yakalandı. Bir süredir birlikte olan genç şarkıcı  Katy Perry ile aktör Orlando Bloom’un aşkı dolu dizgin devam ediyor. Çift önceki gün de Malibu’da okyanusu seyrederken birden aşka geldi ve öpüşmeye başladı. Görüntülendiklerinin farkına varmayan çift uzun uzun öpüştükten sonra çevreyi […]

Malibu’da okyanusu seyrederken romantik anlar yaşayan Katy Perry ve Orlando Bloom, uzun uzun öpüşürken objektiflere yakalandı.

uuuu

Bir süredir birlikte olan genç şarkıcı  Katy Perry ile aktör Orlando Bloom’un aşkı dolu dizgin devam ediyor. Çift önceki gün de Malibu’da okyanusu seyrederken birden aşka geldi ve öpüşmeye başladı. Görüntülendiklerinin farkına varmayan çift uzun uzun öpüştükten sonra çevreyi incelemeye başladı.

perry

Güzel şarkıcı Russell Brand ile evliliğini bitirdikten sonra müzisyen John Mayer ile bir dargın bir barışık ilişki sürdürmüştü. Orlando Bloom ise Miranda Kerr’den boşandıktan sonra adı aralarında Selena Gomez’in de bulunduğu birçok ünlü kadınla anılmıştı.Çift geçtiğimiz günlerde aşklarını Hawaii’de tazelemiş ve ilk kez rahat tavırlar sergilemişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir