Selena Gomez Rihanna ile Dağıttı!

Kuzeninin nişan partisine katılan ünlü şarkıcı Selena Gomez barda masanın üzerine çıkarak çılgınlar gibi dans etti. Ünlü şarkıcı Selena Gomez, kuzeninin nişan partisi için hafta sonu Teksas eyaletinin Forth Worth şehrine geldi. Bir barda arkadaşlarıyla eğlenen 23 yaşındaki şarkıcının tam bir parti delisi olduğu ortaya çıktı. Tekilayı fazla kaçıran Gomez, bir masanın üzerine çıkarak arka […]

Kuzeninin nişan partisine katılan ünlü şarkıcı Selena Gomez barda masanın üzerine çıkarak çılgınlar gibi dans etti.

Ünlü şarkıcı Selena Gomez, kuzeninin nişan partisi için hafta sonu Teksas eyaletinin Forth Worth şehrine geldi. Bir barda arkadaşlarıyla eğlenen 23 yaşındaki şarkıcının tam bir parti delisi olduğu ortaya çıktı. Tekilayı fazla kaçıran Gomez, bir masanın üzerine çıkarak arka fonda Rihanna’nın ‘Work’ parçası eşliğinde barda bulunanlara müthiş bir dans ziyafeti sundu.

12825898_1321842767842106_2147369777_n2-388x220

Gomez, uzun beyaz süveter elbisesiyle, kıvrak vücuduyla sergilediği hareketlerle barda bulunanların dikkatlerini üzerine toplamayı başardı. Selena Gomez’in, Los Angeles’ta hafta sonu düzenleyeceği tura kendisini davet eden ünlü şarkıcı ve eski aşkı Justin Bieber’ın teklifini geri çevirmesi kafalarda soru işareti bırakmıştı. Teksas’ta verilen bu partiyle tüm sorular cevaplanmış oldu.

 Çılgınlar gibi eğlenen Gomez, ne yazık ki gecenin finalinde bindiği asansörde aldığı aşırı alkolün etkisiyle kız arkadaşlarının çantalarının üzerine kustu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir